Szanowni rodzice i opiekunowie!

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców przyjmujemy do przedszkola dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Dzieci, które ukończyły 5 lat zapraszamy na roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne, z kolei 6 latki do zerówki.

*W każdej sali w naszym przedszkolu znajduje się oczyszczacz powietrza.

Godziny otwarcia

Nasze Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 17.30.

Lokalizacja

Znajdujemy się w dogodnym punkcie Bemowa, co zapewnia łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego – tramwajami lub autobusami. Posiadamy własny, pełen zieleni oraz wyposażony i bezpieczny plac zabaw.

Wyżywienie

Wiemy, jak ważna w rozwoju dziecka jest odpowiednio zbilansowana dieta, dlatego naszym Przedszkolakom zapewniamy pięć smacznych, pełnowartościowych posiłków. Potrawy przygotowujemy na bieżąco, a ich ilość jest nielimitowana. Menu ustalamy w konsultacji z dietetykiem, dostosowując się do indywidualnych zaleceń i alergii. Staramy się wzmacniać świadomość dzieci na temat zdrowego żywienia oraz tego, że posiłki smakują jeszcze lepiej, kiedy jemy je wspólnie z bliskimi.

Poobiedni wypoczynek

Po obiedzie, naszym Przedszkolakom zapewniamy czas na relaks, wyciszenie i popołudniową drzemkę.

Masz więcej pytań? Zadzwoń:

501-076-360