Szanowni rodzice i opiekunowie!

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodziców przyjmujemy do przedszkola dzieci w wieku od 1,5 roku do 4 lat. Dzieci, które ukończyły 5 lat zapraszamy na roczne obowiązkowe przygotowanie przedszkolne, z kolei 6 latki do zerówki.

Godziny otwarcia

Nasze Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 18.00. Jeśli jest taka potrzeba, za dodatkową opłatą mogą Państwo pozostawić dziecko pod naszą opieką dłużej – to koszt 12 zł za godzinę, płatne przy odbiorze dziecka do rąk osoby pozostającej z dzieckiem po godzinach.

Lokalizacja

Znajdujemy się w dogodnym punkcie Bemowa, co zapewnia łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i środkami transportu miejskiego – tramwajami lub autobusami. Posiadamy własny, pełen zieleni oraz wyposażony i bezpieczny plac zabaw.

Wyżywienie

Wiemy, jak ważna w rozwoju dziecka jest odpowiednio zbilansowana dieta, dlatego naszym Przedszkolakom zapewniamy pięć smacznych, pełnowartościowych posiłków. Potrawy przygotowujemy na bieżąco, a ich ilość jest nielimitowana. Menu ustalamy w konsultacji z dietetykiem, dostosowując się do indywidualnych zaleceń i alergii. Staramy się wzmacniać świadomość dzieci na temat zdrowego żywienia oraz tego, że posiłki smakują jeszcze lepiej, kiedy jemy je wspólnie z bliskimi.

Poobiedni wypoczynek

Po obiedzie, naszym Przedszkolakom zapewniamy czas na relaks, wyciszenie i popołudniową drzemkę.

Zajęcia adaptacyjne

Nowe miejsce wiąże się z dużym stresem zarówno dla dziecka, jak i dla rodziców, dlatego przygotowaliśmy zajęcia adaptacyjne, które mają na celu oswojenie się z naszym przedszkolem. W trakcie, dzieci poznają pracowników, zapoznają się z rytuałami przedszkola i zobaczą, jak wygląda nasz dzienny plan dnia. Pozwoli im to poczuć się pewniej, łatwiej wejść w relacje z innymi dziećmi i opiekunami tak, aby od września nasze przedszkole było dla nich miejscem, w którym czują się komfortowo.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY! Dni adaptacyjne pod koniec sierpnia w godzinach 9 -11.

Masz więcej pytań? Zadzwoń:

501-076-360